Payrollsy (zatrudnienie w sektorze pozarolniczym)
Platforma transakcyjna (giełdowa)
Formacja analizy technicznej, w której nowy szczyt jest na tym samym lub zbliżonym poziomie co poprzedni.
Opis tematu: Mimo, że na rynku występują trzy trendy, ich określenie często sprawiają problemy, ponieważ na innych interwałach panować mogą różne tendencje. Ważne, by określić swój interwał, na którym zamierza się handlować.
Opis tematu: Więcej na rynkach finansowych nie zawsze znaczy lepiej. Optymalny podział narzędzi inwestycyjnych pozwoli Ci dobór narzędzi zgodnie z zasadami konfluencji oraz synergii.
Opis tematu: Dwa minima lub dwa maksima w okolicy jednego poziomu cenowego? To nie może być przypadek. Sprawdź, co zwiastują podwójne lub potrójne szczyty albo dna.
Opis tematu: Formacje cenowe są cennymi wskazówkami dokąd zmierzać może cena, jednak dopiero wraz ze świecami stają się precyzyjną strategią.
Opis tematu: Klasyczna analiza techniczna doskonale komponuje się z techniką określania stref popytu i podaży. W tym temacie dowiesz się jakie formacje najlepiej nadają się do zawierania pozycji przy określonych typach stref.
Opis tematu: Identyfikacja Gartley’a to dopiero początek. Wejście w pozycję jest ważne, jednak to sposób jej prowadzenia zwiększa szanse na zysk, a odpowiednie zamknięcie ten zysk księguje. W tym video poznasz 3 przykładowe modele postępowania.
Opis tematu: Poziomy wsparć i oporów to podstawowe (potężne!) narzędzie analizy technicznej. Zrozumienie na czym polegają strefy wsparć i oporów, dlaczego powstrzymują spadki lub wzrosty, jest podstawą, bez której ciężko funkcjonować na rynku. Poznaj zasady wyznaczania ważnych poziomów cenowych, z wykorzystaniem zniesień Fibonacciego, linii trendu, Pivot Points, a dzięki temu zwiększ skuteczność swoich inwestycji.